Kom til Åbent Hus mod AaB – hør om partner-muligheder

Kategorier


Partnere samlet til spisning i AL Bank Lounge. – foto: Rie Neuchs

Kom til Åbent Hus mod AaB og hør om partner-muligheder

FC Nordsjælland slår dørene op til klubbens nye VIP lounge, CLUB FCN Lounge, hvor du nu har mulighed for at invitere din gode kollega, ven eller kunde med til et spændende arrangement i Farum Park.

Kunne du tænke dig at blive en del af FC Nordsjælland og klubbens stærke erhvervsnetværk, så har du nu mulighed for at få et indblik i hvad du kan få ud af et partnerskab med FC Nordsjælland. FCN oplever en øget opmærksomhed på alle fronter, og placeringen i toppen af Superligaen skaber ekstra interesse for klubben. Erhvervsnetværket er i konstant udvikling og antallet af virksomheder, som indgår partnerskab med FCN, er støt stigende. Mandag den 27. oktober 2014 fra kl. 16:25 Invitationen gælder for 2 personer og inkluderer mad og drikke samt stadionbillet til kampen. Tag din gode kollega, ven eller kunde med til et spændende arrangement i Farum Park og hør mere om mulighederne for et partnerskab. Dagens program:

  • Kl. 16:25 Registrering/check-in ved receptionen, Hotel FC Nordsjælland.
  • Kl. 16:30 Kort velkomst v/adm. direktør Ole Palmå.
  • Kl. 16:35 Stadion- og Lounge-rundvisning.
  • Kl. 17:00 Sportsligt indlæg v/chefstræner Ólafur Kristjánsson.
  • Kl. 17:10 Kommercielt v/adm. direktør Ole Palmå.
  • Kl. 17:40 Konkurrence – Tip en 12’er.
  • Kl. 17:50 Spisning i CLUB FCN Lounge
  • Kl. 18:30 Vi finder vores pladser på stadion i reserveret område.
  • Kl. 19:00 Kampstart: FC Nordsjælland – AaB.

Tilmelding: Tilmelding med angivelse af deltager antal skal ske senest onsdag d. 22. oktober 2014, kl. 12:00
til Vibeke Lundsteen på vl@fcn.dk. Husk venligst at opgive CVR-nr, firmanavn, navne på deltagere samt stilling/titel. Har du spørgsmål til Åbent hus VIP-arrangementet, er du velkommen til at kontakte Salgschef Anders Kjær Madsen på akm@fcn.dk eller tlf. 21 374 505. Vi glæder os til at byde Jer velkommen i Farum Park.