Billetter til 10 års jubilæet i salg

Kategorier


FC Nordsjælland fejrer 10 år den 26. juli

Billetter til 10 års jubilæet i salg

FC Nordsjælland møder Viborg FF kl.18.30 fredag den 26.juli.

Og den kamp bliver samtidig dagen hvor FC Nordsjælland vil markere klubbens 10 års jubilæum. Klubben blev stiftet i sommeren 2003 og har dermed ti år på bagen. I de ti år har FC Nordsjælland formået at hente bronze, sølv, guld og to pokaltitler, så der er mange gode grunde til at dukke op i Farum og være med til at fejre denne dag. Så gode resultater skal markeres med en fest, og FC Nordsjælland håber på at se så mange af klubbens fans til kampen mod Viborg, så vi sammen kan fejre vores flotte historie. Billetsalget er i gang og priserne er som følger: Voksen               125,-
Barn                    50,- Der vil være mange spændende aktiviteter før, under og efter kampen. Det fulde program vil blive præsenteret når vi kommer tættere på kampdagen. KØB DINE BILLETTER HER
Der er god grund til at komme i Farum Park og fejre ti flotte år sammen med FC Nordsjælland – foto: Rie Neuchs